Kullanıcı Sözleşmesi

Kullanıcı ve Gizlilik Hükümleri

Tüm hakları egebahce.com.tr internet sitesini ait olan internet sitesini ziyaret eden kullanıcının Kullanıcı kayıt formunu doldurup onayladığı veya herhangi bir şekilde İnternet Sitesi’ni kullandığı anda işbu Kullanıcı ve Gizlilik Hükümleri’ni kabul etmiş sayılacaktır.

EgeBahce, dilediği zaman işbu Kullanıcı ve Gizlilik Hükümleri’ni ve İnternet Sitesi’nde bulunan yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme hak ve yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına İnternet Sitesi’ne her girişte Kullanıcı ve Gizlilik Hükümleri sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir. EgeBahce’nin değişiklik yaptığı Kullanıcı ve Gizlilik Hükümleri yayınlandığı tarihte yürürlük kazanır.

Kullanıcı Sözleşmesi

İnternet Sitesi’ne girilerek İnternet Sitesi’ndeki bilgilerin, programların ve diğer her türlü verinin kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil ya da başkaca sebeplere binaen doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan EgeBahce sorumlu değildir. EgeBahce, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; İnternet Sitesi üzerinden yapılan işlemlerin kesintiye uğraması halinde herhangi bir sorumluluk kabul etmez. EgeBahce, kullanıcıların İnternet Sitesi’ne girerken bir başkasına ait IP adresi, elektronik posta adresi, kullanıcı adı gibi kişisel bilgileri kullanması nedeniyle doğabilecek hiçbir hukuki ve cezai yükümlülüğü kabul etmemektedir.

EgeBahce, İnternet Sitesi’nin genel görünüm ve dizaynı ile İnternet Sitesi’ndeki tüm bilgiler, resimler EgeBahce markası ve diğer markalar, egebahce.com.tr alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin (“Materyaller”) ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve işbu Materyaller yasal koruma altındadır. İnternet Sitesi’nde bulunan hiçbir materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet Sitesi’nin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, İnternet Sitesi’nden alışveriş yapan siz değerli kullanıcılarımızın güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde EgeBahce veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin İnternet Sitesi ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

İnternet Sitesi, EgeBahce’un kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. EgeBahce, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

EgeBahce’nin burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

EgeBahce
www.egebahce.com.tr

Adres: Kozyatağı mah Marmara Cad. No : 30 İstanbul

Telefon: +90 506 274 35 11

Eposta: [email protected]