İade Koşulları

Ön Bilgilendirme Formu

İşbu ön bilgilendirme formu kapsamında Alıcı’ya siparişinin detayları hakkında bilgilendirme yapılmakta olup, Alıcının Mal/Hizmet’in online olarak satın alınmasına ilişkin olarak 29188 sayılı Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği gereğince mesafeli satış sözleşmesini onaylaması gerekmektedir. Alıcı ön bilgilendirme formu ve mesafeli satış sözleşmesine ilişkin bilgileri üyeliğinin bağlı olduğu “Hesabım” sayfasından takip edebilecek ve siparişine ilişkin verdiği bilgileri “Hesabım” sayfasından değiştirebilecektir.

Ön bilgilendirme formu ve mesafeli satış sözleşmesi Satıcı tarafından kayıt altına alınmakta olup, Alıcı dilediği zaman “Hesabım” sayfasından metinlere ulaşım sağlayabilecektir.

EgeBahce tarafından Kullanım ve Gizlilik Sözleşmesi’nde belirtilen gizlilik kuralları uygulanmaktadır.

ALICININ AŞAĞIDA DETAYLARI VERİLEN ÜRÜNE İLİŞKİN SİPARİŞİ ONAYLAMASI HALİNDE, ALICI, İŞBU ÖN BİLGİLENDİRME FORMU VE MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ HÜKÜMLERİNE TABİ OLARAK ÖDEME YÜKÜMLÜLÜĞÜ ALTINA GİRMİŞ OLACAKTIR.

EgeBahce

www.egebahce.com.tr

Adres: Kozyatağı mah Marmara Cad. No : 30 İstanbul

Telefon: +90 506 274 35 11

Eposta: [email protected]

Ödeme Koşulları

Ürün bedeli, Web Sitesi’nde ilan edilen bedeldir. EgeBahce ürün fiyatlarını her zaman değiştirme hakkına sahiptir. Alıcı’nın Mesafeli Satış Sözleşmesi’nin sona ermesinden sonra yeniden siparişte bulunması halinde güncel tarife geçerli olacaktır.

Ürünlerin Teslimi

ÜRÜN, ALICI’nın İNTERNET SİTESİ üzerinde belirttiği teslimat adresine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa, faturası ile birlikte paketlenmiş ve sağlam olarak ortalama 7 iş günü içerisinde teslim edilir, zorunluluk arz eden hallerde bu süre uzayabilir.

ÜRÜN, ALICI’dan başka bir kişi/kuruluşa teslim edilecek ise, teslim edilecek kişi/kuruluşun teslimatı kabul etmemesinden SATICI sorumlu tutulamaz.

ALICI, kargo ambalajını kontrol etmekle ve bir sorun gördüğünde, kabul etmemekle ve KARGO firması yetkilisine tutanak tutturmakla sorumludur. Aksi halde SATICI sorumluluk kabul etmeyecektir.

Cayma Hakkı

29188 sayılı Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği madde 15/c uyarınca, çabuk bozulabilen veya son kullanma tarihi geçebilecek olan EgeBahce ürünlerinin teslimine ilişkin olan mesafeli satış sözleşmesinden cayılması mümkün değildir.

Uyuşmazlıkların Çözümü

İşbu ön bilgilendirme formunun uygulanmasında, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değerlerin altında bulunan uyuşmazlıklarda Alıcı’nın Mal veya Hizmeti satın aldığı veya ikametgahının bulunduğu yer Tüketici Hakem Heyetleri ve söz konusu değerlerin üzerindeki uyuşmazlıklarda Tüketici Mahkemeleri yetkilidir.