Hakkımızda

k
Dogal Bitkiler

Önce zeytin ve zeytine dair ürünlerle başladığımız yolculuğu, sonrasında egenin diğer doğal bitkilerinden derlediğimiz ürünlerle genişlettik.

;
100% Organik

18 sene evvel, anneannemizin pay ettiği bu verimli topraklardan yetiştirdiğimiz doğal ürünler ile bu yolculuğa başladık

j
El Emegi Ürünlerimiz

Ege bahçelerinin en lezzetli ve doğal meyvelerinden yapılan reçellerden, ege yöresi bitkilerinden ürettiğimiz ve tamamen doğal bitkisel yağlara kadar, hizmet ürün yelpazemiz, oldukça geniştir.

f
Egeden Tüm Türkiye’ye

EGE BAHÇE

Ege bahçelerinin doğal örtüsü, başta zeytin olmak üzere, ürün çeşitliği sunan bir yerdir. 18 sene evvel, anneannemizin pay ettiği bu verimli topraklardan yetiştirdiğimiz doğal ürünler ile bu yolculuğa başladık. Önce zeytin ve zeytine dair ürünlerle başladığımız yolculuğu, sonrasında egenin diğer doğal bitkilerinden derlediğimiz ürünlerle genişlettik.

Egeden Tüm Türkiye’ye

Ege Bahçe ürünleri arasında yer alan ve tamamen kendi el emeği ürünlerimizi, tüm Türkiye’nin istifadesine sunmak için bu siteyi kurduk. Ege bahçelerinin en lezzetli ve doğal meyvelerinden yapılan reçellerden, ege yöresi bitkilerinden ürettiğimiz ve tamamen doğal bitkisel yağlara kadar, hizmet ürün yelpazemiz, oldukça geniştir.

Annenizin ya da ninenizin tarhanasını mı özlediniz? Eski köy salçasının tadını mı alamıyorsunuz? Üzüm çeşitlerinin en doğal yapılarından oluşan pekmezlerin ve aradığınız tüm doğal lezzetlerin adresi olarak buradayız. Her şeyi ile doğal ve ev yapımı ürünlerin, kredi kartı ile alınma fırsatı ile evinize gelmesi adına bir sistem kurduk.

İncirin Kurusu Turşunun Karışığı

Çifte kavrulmuş, el ve ev yapımı tahin ile ege bağlarından yetiştirilen ürünler ile kurulan lezzetli turşuları, sizler için hazırladık. En doğal meyveleri, başta incir olmak üzere, ninemizden gördüğümüz gibi kuruttuk. Köy domatesinin lezzetini, salça ve sos olarak şekillendirdik. Zeytin gibi bir lezzeti, soğuk sıkım ve ninemizin yöntemleri ile sofralarınızla buluşsun diye hazırladık. Doğalın organik ile ninemizin yöntemleriyle buluşmasından oluşan ürünleri, sizlerin tadımınıza sunduk.

c

Doğalın organik ile ninemizin yöntemleriyle buluşmasından oluşan ürünleri, sizlerin tadımınıza sunduk.